Ahşap Ev Modelleri 2021

Ahşap Ev Modelleri 2021

Özellikle tatil için uygun olan ahşap ev modelleri kafa dinlemek için uygun alanlardır. Bütün yıl boyunca iş stresi ya da başka sebeplerle oluşan streslerden kurtulmak için bireyler ahşap evlerde konaklamakta ve kafa dinlemektedir. Bireylerde doğanın bir parçasıymış hissi yaratan bu evlerin doğal olduğu kadar da şık bir yapısı vardır. Ahşap kokusunun bireyler üzerindeki etkisi de gözle görülür bir şekildedir. Ahşap ev tamamen ahşap yapıda olduğundan rahatlatıcı olduğu kadar sağlıklıdır. Yazlık şeklinde de kullanılabilecek olan ahşap evler ormanlık alanlarda tasarlandığında bir dağ evi havası da yaratmakta ve bireylere hayallerindeki ev duygusunu yaşatabilmektedir. Çok fazla alan gerektirmeyen ahşap evler küçük bir alana bile yapılabilmektedir.

Konforlu ve Rahat Ahşap Ev Çeşitleri

Ahşap ev kategorisinde birçok çeşitte ahşap ev vardır. En çok tercih edilen ahşap ev tarzı bungalov tarzında olanlardır. Bungalov ahşap evler küçük ama konforlu evlerdir. Ahşap evler kare üçgen ya da istenilen her şekilde tasarlanabilmektedir. Kütük evler de ahşap evler kategorisindedir. Değişik tarzda bir ev tasarımı isteniyor ise bungalov ya da kütük evler uygun olabilir. Ahşap evler villa şeklinde olabilir. İki katlı olabilir ve iki katlı tasarımlar da yine çok tercih edilenler arasındadır. Bu tasarımların merdivenleri ev içerisindedir. İki katlı olan evler daha çok kalabalık ailelerin tercihleri arasındadır. Daha az kişili aileler bungalov tarzı evleri tercih edebilirler. Rustik stilde ahşap evler de bulunmaktadır. Herkese hitap etmeyen yalnızca modern bir görünüş isteyen bireylere hitap eden bir ahşap ev çeşididir.

Kaliteli Malzemelerle Tasarımlar Yaratıyoruz

Ahşap ev yapımında kullanılan malzemeler birinci sınıf ahşap olup kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Her yönüyle kendini belli eden birinci sınıf ahşaplar evin her köşesinde kullanılmakta ve ev içerisine mükemmel bir ahşap ferahlığı yaymaktadır. Bazen ahşaplar isteğe göre taşlar ile kombine edilerek de kullanılabilmektedir. Bu şekilde kullanımda ahşap evlerin kolon gibi detaylarında taş tercih edilebilir ve bu da ev tasarımına daha ilgi çekici bir hava katabilmektedir. Kullanılan ahşaplar istenilen renge boyanabilir. Yapılacak olan ahşap ev isteğe göre renkli yapılabilir.

error: Content is protected !!
ankara boşanma avukatı ankara amortisör tamiri ankara elektrikçi ankara uydu servisi ankara web tasarım ankara iç mimar ankara boşanma avukatı soğuk asfalt bilişim suçları avukatı noter onaylı tercüme