Beklenmedik Tasarım Fikirleriyle Modern Muftak

Beklenmedik Tasarım Fikirleriyle Modern Muftak

Beklenmedik Tasarım Fikirleriyle Modern Muftak

Geçmiş yılların havasında boğulan mutfaklar yemek yaparken canınızı sıkabilir. Özellikle çok koyu renklerin yer aldığı eski tip mutfaklar, kullanışsız mutfak dolapları ve çekmeceler sizler için eziyet olabilir. Mutfağınız için yapabileceğiniz güncellemelerden en güze adeta bir ada yaratmak olacaktır. İc mimarlık firmamız tarafından sizlere bu noktada verilecek olan destek ile mutfağınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Akıllı bir dolap işinizi görecektir. Bu bakımdan buzdolabı ve ocağın tamamen duvara taşındığı, tabureler ile çepeçevre bir ada hazırlandığı tasarım oldukça modern olacaktır.

Ayrıca mutfak fayanslarının seçimine de dikkat edilmelidir. Sıcak renklerin mutfakta kullanılmasının yanı sıra hijyen ve ortamın aydınlık görünmesi bakımından beyaz renk kullanmayı ihmal etmeyiniz. Son yıllarda akvaryum evde pek çok alanda kullanılabilirken mutfakta da akvaryum kullanmayı deneyebilirsiniz. Ankara ic mimarlık firmamız sizlere mükemmel bir akvaryum ortamı oluşturma noktasında da yardım edecektir. Ayrıca mutfak mobilyalarınızda avangard tarzını da kullanabilirsiniz.

Oluşturduğunuz bu adanın güzel görünmesinin yanı sıra depolama alanı elde edebilmek için de duvarlara dolap eklemeniz gerekir. Görsel açıdan bu dolaplardan bir tanesine gömme akvaryum yerleştirerek mükemmel bir tasarım elde edebilirsiniz. Bu akvaryum ortama canlılık ve renk katacaktır.

Akvaryum için tercih edeceğiniz dolap rengi de önemli konulardan bir tanesidir. Özellikle dolap renginin siyah seçilmesi akvaryum içindeki renklerin canlı görünmesine yardımcı olacaktır. Hem böylece dolaplar da gizlenmiş olur ve adeta gömme havası verilir. Bu noktada misafirleriniz dolaplarınız ile değil, akvaryum içerisindeki balıklarla ilgilenmiş olacaktır. Biçimsiz bir ev herkes için can sıkıcıdır. Özellikle bu biçimsizlik mutfaktaysa. İc mimarlık ofisi Move Mimarlık olarak sizlere hem işlevsel hem de çağdaş bir ortam sunmak için varız.

Gömme akvaryumlar ile birlikte hem zemin eklenmiş hem de bu adeta bir sanat eseri gibi görünmüş olacaktır. Yine mutfak mobilyası olarak masa ve sandalyenin de çağdaş olarak seçilmesi gerekir. Mutfaklarınız için tercih edeceğiniz avizeler de kombine uygun olmalıdır. Modern bir estetik yaratmanın ardından kahvaltı ve oturma alanlarınızın da işlevsel olması için parlak ancak kontrast renklerin kullanılması gerekmektedir. Çayyolu ic mimarlık firması olarak sizlere modern bir mutfak armağan etmemiz için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

error: Content is protected !!
ankara boşanma avukatı ankara amortisör tamiri ankara elektrikçi ankara uydu servisi ankara web tasarım ankara iç mimar ankara boşanma avukatı soğuk asfalt bilişim suçları avukatı noter onaylı tercüme