Çatı Katında Home Office İçin Fikirler

Çatı Katında Home Office İçin Fikirler

ÇATI KATINDA HOME OFFICE İÇİN FİKİRLER

Rakiplerinize fark açmak için tarz sahibi home office fikirleri hakkında bilginiz olması gerektiğini düşünüyoruz. İşyeri hızla gelişiyor ve onunla birlikte çalışma alışkanlıkları da hızla değişiyor. Bunun büyük bir kısmı, teknolojinin yaşamlarımızı değiştirdiği ve yıllar boyunca çalıştığımız yollardan kaynaklanıyor. Ayrıca, merdiven inişinin yanındaki unutulmuş ve küçücük odayı ihtiyacınız olan her şeye sahip tam bir çalışma alanına dönüştürerek, yeni yollar açtı. Bu, kendi kendine özgü setleriyle geliyor ve evden çalışmak, aksi takdirde imkansız olabilecek şeyleri yapmak için size çok daha fazla zaman veriyor. Ancak modern ev ofisi sadece işlevsellikten ibaret değil. Estetiğini değiştirmek sizi motive etmenin büyük bir parçasıdır ve bugün tavan kirişli ofislere ve bunların 2019’da nasıl sıcak bir trend haline geldiğine bakıyoruz.

Çatı Katında Home Office İçin Fikirler
Çatı Katında Home Office İçin Fikirler

FARKLI HOME OFFICE FİKİRLERİ

Tavan kirişli ev ofisleri, ev sahibi ve tasarımcıların bu ilave odayı bulmak için tavan arasına girmesi gerekliliği nedeniyle büyük ölçüde ortaya çıktı. Ancak çok geçmeden, muhteşem şekilde görüntülenen yapısal kirişler giderek daha fazla ev ofisinin bir parçası oldu ve kendinizle kutsanmışsanız, kendinizi şanslı saymalısınız. Ancak tavan kirişleri evdeki ofisin genel estetiğinde nasıl bir rol oynar? Etrafınızdaki en iyi olanları keşfediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

ÇATI KATINDA HOME OFFICE FİKİRLERİ

MODERN VE ZARİF EV OFİSLERİ

Modern ev ofisi, genellikle etrafta asılı duran ve görsel bir etki yaratan bu büyük tavan kirişlerini görebileceğiniz bir alan değildir. Ancak bu, her odada bir miktar görsel ve dokusal kontrast gerektiren ev sahipleri ile hızlı bir şekilde değişiyor. Büyük ahşap tavan kirişleri bunu burada kolaylıkla yapıyor, ancak zemine uyum sağlayan kirişler arıyorsanız, onları beyaza boyamak ileriye gidiyor. Parlak renklerdeki daha küçük, estetik ışınlar da ilginç bir katkı sağlarken, bu ışınların doğru aydınlatma armatürleriyle birleştirilmesi daha da büyük bir etki yaratır.

SINIF EKLEYEN AHŞAP

Ahşap tavan kirişleri asla bozulmayan bir klasiktir ve onları ahşap tavan ile birleştirmek, ev ofisine daha geleneksel ve rustik tarzları denemek için bir şans verir. Modern ev ofisinde bile, ahşap tavan kirişi (evet, bazen de olabilir!) Etkilemek için başarısız olur. Bir kez daha, güzel bir avize, akıllı bir kolye veya hatta gömme aydınlatma, genel tavan tasarımı ile iç içe geçerken çekiciliğini vurgulamak için kullanılabilir.

BİRÇOK STİLDEN SEÇME

Rustik ve gelenekselden endüstriyel ve minimal boyutlara kadar, stil ev ofisi ve tavan kirişleri söz konusu olduğunda bir kısıtlama değildir. Tavan kirişinin malzemesini değiştirmeniz gerekebilir, ancak bu, odaya bir tane eklemenizi engellemez. Tavan kirişi, ev ofisinin en önemli olmayabilir bir parçası, ancak denemek isteyenler için, bu kesinlikle bir atış vermek için doğru zamandır. Ve sizi temin ederim ki pişman olmayacaksınız!

TARZ SAHİBİ HOME OFFICE FİKİRLERİ ARASINDAN BİRİNİ SEÇMEK İÇİN ACELE EDİN!

Move mimarlık farkıyla yüzlerce tarz sahibi home office fikirleri arasından beğendiğiniz tasarımların sahibi olmak için derhal Move Mimarlık ile iletişime geçin!

error: Content is protected !!
ankara boşanma avukatı ankara amortisör tamiri ankara elektrikçi ankara uydu servisi ankara web tasarım ankara iç mimar ankara boşanma avukatı soğuk asfalt bilişim suçları avukatı noter onaylı tercüme