Çocuk Odaları İçin Verimlilik Sağlayan Depolama Yöntemleri

Çocuk Odaları İçin Verimlilik Sağlayan Depolama Yöntemleri

ÇOCUK ODALARI İÇİN VERİMLİLİK SAĞLAYAN DEPOLAMA YÖNTEMLERİ

Oyuncaklar, kitaplar, kıyafetler ve okul gereçleri arasında, yatak odalarında veya çocuklar için oyun odalarında herhangi bir yer bulunması şaşırtıcı. Neyse ki, bütün bu şeyleri terlemeden kullanmak mümkün. Bu yazıda, genellikle organize edilmesi zor bölgelerden biri olan çocuk odaları ve favori depolama çözümlerinden bazıları verilmiştir.

ÇOCUK ODALARI VE OYUNCAK DEPOLAMASI İLE MÜCADELE

Sabit bir zemin karmaşası kaynağı olan oyuncakların her zaman çocuk odalarında bulundurulması zordur. Onları organize tutmanın püf noktası mı? Küçük olanları çocuk depolarını kullanmaya ve temizlemeye yardımcı olmaya teşvik etmek.

Rafların, çocuğunuzun büyük oyuncaklarını barındırabilecek kadar uzun olduğundan ve küçük çocuğunuzun eşyaları kolayca çıkarabilecek ve uzaklaştırabilecekleri boyutta olduklarından emin olun.

Sepetler, çöp kutuları, raflar, engeller, vb. Her şey için bir alan yaratın …

Rafları ve kutuları etiketlemek, çocuğunuzun kimliğini tespit etmek için kolaydır. Çocuğunuz henüz okuyamıyorsa, resim etiketleri kullanın.

Eski veya kırık oyuncakların karışımdan düzenli olarak temizlenmesi önemlidir. Özellikle yeni oyuncakların karışıma ekleneceği önemli günlerden önce (doğum günleri, tatiller vb.) Önemlidir.

Bir oyuncak kutusu satın almayı seçerseniz, bir iç organizasyon olduğundan emin olun. Daha küçük parçaların yere düşmesini veya kaybolmasını önlemek için plastik bidonları veya fermuarlı bir çanta kadar basit bir şeyi kullanın.

Çocuk Odaları İçin Verimlilik Sağlayan Depolama Yöntemleri
Çocuk Odaları İçin Verimlilik Sağlayan Depolama Yöntemleri

DOLAPTA DAHA FAZLA ALAN OLUŞTURUN

Kıyafetler daha küçük olduğundan ve daha fazla saklama alanı sağladığından, bu çocuk gardırobunda yapılması en kolay yoldur.

Dolaba, ikinci çubuğun üst çubuğun birkaç metre altına yerleştirilmesi. Küçük boyuttaki çocuk giysileri, bu ekstra sıranın içine sığabileceği anlamına gelir.

Asılı düzenleyici, yerinizi korumanıza izin verirken depolama alanınızı dikey olarak en üst düzeye çıkarmak için harika bir yoldur.

En çok neyin işe yaradığını düşünün: Çocuklarınızın sık kullanamadığı mevsimsel eşyalar veya eşyalar dolabın üst kısmına gitmeli, her gün eşyalar güzel ve düşük bir yere yerleştirilmeli, böylece çocuklar onlara ulaşabilmelidir.

ÇOCUK ODALARI KİME YAPTIRILIR?

Alandan tasarruf sağlayan çocuk odaları tasarlatmak için alanında uzman Move Mimarlık’tan hemen bugün fiyat bilgisi alın!

error: Content is protected !!
ankara boşanma avukatı ankara amortisör tamiri ankara elektrikçi ankara uydu servisi ankara web tasarım ankara iç mimar ankara boşanma avukatı soğuk asfalt bilişim suçları avukatı noter onaylı tercüme