En İyi Bohem Dekoru Fikirleri

En İyi Bohem Dekoru Fikirleri

En İyi Bohem Dekoru Fikirleri

Bohem tarzı geri döndü. Bu tarz sayesinde küresel duyarlılık ve farklı kültürlere olan sevginizi evinizde taçlandırabileceksiniz. ic mimarlık firması olarak desenlerden renklere, döşemelerden dokulara kadar sizlere fikir vereceğiz. Bu tarza sahip olabilmek için geleneksek duvar askıları, boncuklu avizeler, iç mekanlarda kullanılmak için hazırlanan ağaçlar, renkli kilimler ve çeşitli bitkiler ile mükemmel tasarımlar yapabilirsiniz.

İc mimarlık firması olan Move Mimarlık tarafından sizlere bohem tarzı ile ilgili ilk tavsiyemiz makrome duvar askıları kullanmanız olacaktır. Bu askıları kolayca temin ederek şık tasarımlar yapabilirsiniz. Yatak odalarınızda yatak kenarında kullanmak üzere gölgelik oluşturabilirsiniz. Şeffaf paneller ve pvc borular yardımı ile tülü yatağın dört bir kenarından sarkıtabilirsiniz. Botanik ögelere yer vermeniz de bu tarzı ön plana çıkarmanız noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca Suzani Osmanlı adı verilen ipek ve pamuk işlemeli kumaşları dekorasyonunda muhakkak kullanmalısınız. Bu kumaşlar içerdikleri farklı renkler ile ortama farklı bir hava katacaktır.

Evinizde bohem tarzını ön plana çıkarmak için kumaş seçimini de yaratıcı bir şekilde yapmanız gerekir. Farklı renkleri ve farklı kumaşları karıştırmayı ihmal etmeyin. Çayyolu ic mimarlık firması olarak ayrıca yorganlarınızda da farklı kumaş karışımlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yorganlar yatak odalarınızda da bohem havası solumanıza yardımcı olacaktır. Ortamı hareketlendirmek için ve bu tarzı yaşatmak için el yapımı ürünler de kullanabilirsiniz. İc mimarlık ofisi olarak sizlere tavsiyemiz teknik becerinizi kullanarak boya dökme kaseler hazırlamanız olacaktır.

Banyolarınızda da bu tarzı yaşatabilirsiniz. Nasıl mı? Banyonuzda halı olarak kilim tarzı bir model tercih edebilirsiniz. Karışık ve parlak renklerden oluşan bu kilimlerin saçakları da farklı şekilde süslenmiştir. Dikkat etmeniz gereken noktalardan bir diğeri ise aydınlatma olmaktadır. Tasarımlarınızı mükemmel göstermesi için yine eskitme tipte bir avize kullanabilirsiniz.

Ayrıca ortamda kullanacağınız avizelerin farklı boncuklardan yapılmış olmasına da dikkat edin. Tıpkı makromede kullanılan ipler gibi ipler ve farklı renkler ve büyüklükte boncuklar seçerek bohem tarzını ön plana çıkarabilirsiniz. Evinizde bu havayı yaşatmak için duvarlarınızı da ihmal etmemeli, ahşap raflar ile güzel bir vurgu da yapmalısınız. Move mimarlık olarak ic mimar personelimiz tarafından bu tarzda da tasarımlar noktasında sizlere yardımcı olacağız.

error: Content is protected !!
yıkım hafriyat hayvan yemi böcek ilaçlama iç mimarlık iso 9001 belgesi iç mimar Land Rover Yedek Parça bahçe sulama sistemleri iç mimarlık katı sabun