En Rahat Köy Kaçışını Oluşturmak İçin Yazlık Dekor Fikirleri

En Rahat Köy Kaçışını Oluşturmak İçin Yazlık Dekor Fikirleri

En Rahat Köy Kaçışını Oluşturmak İçin Yazlık Dekor Fikirleri

Bir yazlık sahibiyseniz bu önerilerimize mutlaka kulak vermeniz gerekecektir. ic mimarlık ofisi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz ilginç dekorasyon fikirlerinden göz atarak mükemmel bir yazlık ortamı oluşturabilir ve bu ortamda günlük yaşamın stresinden kurtulabilirsiniz. Küçük bir evde yaşayanların dikkate alması gereken bu stil fikirleri ile aslında basit dokunuşlar yaparak çok farklı, geniş ve ferah bir ortama kavuşacaksınız.

Veranda tasarımlarından ev ofisine kadar farklı ip uçlarının yer aldığı içeriğimizde sizleri çin kahvaltı odası, oturma odası gibi alanların nasıl tasarlanacağı hakkında bilgiler vereceğiz. İc mimarlık ofisi olan Move mimarlıktan bu noktada teknik destek alabilirsiniz. Kır evleri genelde iki kattan oluşmaktadır. Mümkünse yatak odasını çatı katına yerleştirin. Tavanın beyaz olması ortama aydınlık katacaktır ve yıldızları izleyerek uykuya dalabilirsiniz.

Yazlıklar için tavsiyemiz beyaz mobilyalar kullanmanız yönündedir. Hem rahat hem de şık görünen beyaz bir oturma odası, yine aynı tonlarda seçeceğiniz mobilyalar ile huzur dolu bir şekilde misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Ankara ic mimarlık firması olarak mutfaklarınızı da oldukça şık tasarlamanız noktasında sizlere yardımcı olmaktayız. Yazlıklar için rustik tarzda olan doplaplar tercih edilebilir. Ayrıca dolaplara eklenen metal havalandırma bölmeleri kullanım anlamında da sizlere pek çok kolaylık sağlayacaktır.Ayrıca mutfaklarınız küçükse alanı geniş ve kullanışlı göstermeniz gerekir. Buzdolabını ve ocağı uygun alana yerleştirdikten sonra, evyeyi de doğru yere koymanız gerekir. Ayrıca tercih edeceğiniz mobilyaların boyutlarının da küçük olması gerekmektedir.

Yazlığa geldiniz fakat işler peşinizi bırakmıyor. Bu durumda kendinize bir çalışma alanı yaratmanız gerekecektir. Çankaya ic mimarlık ofisi olarak bu noktada da sizlere yardımcı olacağınız. Özel bir odaya gerek duymadan şık bir masa sandalye tasarımını rahat bir köşe yerleştirdiğinizde işlem tamam demektir. Stres atmanız ve rahatlamanız için bahçe kısmında ya da çatı katında kendinize küçük ve şirin bir oturma alanı hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bahçeye yerleştireceğiniz masa ve sandalyeler ile güneşli bir havada kahvaltı etmenin tadına varabilirsiniz. Verandalarınızda da hasır bahçe mobilyaları kullanarak natürel bir ortam yaratabilirsiniz. İc mimar personelimiz tarafından sizler için mükemmel bir yazlık ev projesi hazırlanması için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

error: Content is protected !!
iç mimarlık boya böcek ilaçlama ankara asfalt firmaları iso 9001 belgesi ankara boşanma avukatı Land Rover Yedek Parça bahçe sulama sistemleri benim hocam kurs ankara elektrikçi