Gri Home Office Tasarımları

Gri Home Office Tasarımları

GRİ HOME OFFICE TASARIMLARI

Sizlere bu yazımızda hoşunuza gidecek home office tasarımları hakkında bilgiler sunduk. Çalışmanın arka koltukta oturduğu ve tatil mevsiminin en iyi şekilde geçtiği yılın zamanıdır. Ayrıca, ev ofisinize, hem zaman hem de enerjiniz olması gerektiğinden akıllıca bir makyaj yapma zamanıdır. Önümüzdeki iki ya da üç hafta içinde ev ofisini, yılın hatırlatması kadar yoğun bir şekilde kullanmayacağınız için, renk düzenini değiştirmek artık rahat bir tempoda yapabileceğiniz bir şeydir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç renk olsa da, ev ofisleri söz konusu olduğunda en moda ve en sıcak renk tonu hiç kuşkusuz gri! Gri hala tüm dünyada ev ofislerinde en popüler görünen renklerden biri.

Gri Home Office Tasarımları
Gri Home Office Tasarımları

Gri ev ofis de zamansız olduğu bir stil modern sofistike birleştirir biridir. Gri, ev ofisi için fon olarak seçtiğinize bağlı olarak hem nötr hem de vurgu tonu olarak kullanılabilir. Birçok renk tonunda gri, ev ofisine sıcaklık getirebilir, hatta ‘cool’ bir eklenti gibi davranabilir ve çeşitli temalar ve stillerle kolayca kullanılabilir. Çağdaşdan minimal ve rustikden çiftlik evine, bu, etrafındaki en iyi gri ev ofislerinden oluşan bir koleksiyondur. İçeri girin ve en sevdiğiniz görünümü keşfedin!

GRİNİN TONLARINI KEŞFETMEK

Sıkıcı hissetmeyen çarpıcı, monokrom bir ev ofisi yaratmayı düşünüyorsanız, o zaman hiçbir şey griden daha iyi olmaz. Grinin pek çok tonu, hiç bir sıkıntı hissi yaratmadan çarpıcı bir şekilde kullanılabilir ve zamana dayanacak bir ev ofisi oluşturmak için bu tonları kolayca beyaz veya diğer nötrlerle birleştirebilirsiniz. Ev ofisinde tamamen gri kullanmak istemeseniz bile, sayısız renk tonları, odanın stilini veya mevcut temasını değiştirmeden ölçülü olarak kullanılabilir.

METALİK VE AKSAN

Nötr gri bir arka plana sahip olan ve büyük bir görsel etki yaratan ek renkli katmanları olan ev ofislerini seviyoruz. Renkleri kapsamlı bir şekilde kullanmaktan memnun değilseniz, bunun yerine metalikleri deneyin. Metalik vurgular, dekor, aydınlatma armatürleri ve hatta spotları tam bir varlığıyla çalan akıllı açık raflar kullanılarak kullanılabilir. Perdelerin ve tavanın yanı sıra canlı renklere sahip duvar sanatı, zaman içinde kolayca değiştirilebilen gri renkte sıra dışı ve zarif bir ev ofisine yardımcı olur.

DEPOLAMA ÜNİTELERİ VE DEKOR SEÇENEKLERİ

Gri dolaplar ve raflar, mükemmel ve modern zemin sağlamak için beyaz duvarlarla veya hatta diğer gri gölgeli duvarlarla kolayca karışabilir. Ev ofisinde, ihtiyacınız olan yeterli depolama alanını sağlamak için kulübe kullanılan duvar alanıdır. Gri olan bağımsız birimlerin bulunması biraz daha zor olabilir ve bu yüzden ahşap birimlerin kullanılması bunun yerine çok daha kolay ve eşit bir trendi seçeneğidir. Seçtiğiniz depolama birimlerinin odanın tarzı ile çakışmadığından emin olun.

HOME OFFICE İÇİN EN DOĞRU DANIŞMANLIĞI NEREDEN ALABİLİRİM?

Eşsiz home office tasarımlarıyla rakiplerinizden sıyrılmak istiyorsanız Move Mimarlık ile iletişime geçin.