Tuğla Duvarlı Mutfak Tasarımları

Tuğla Duvarlı Mutfak Tasarımları

TUĞLA DUVARLI MUTFAK TASARIMLARI

Bu yazımızda tuğla duvara sahip mutfak tasarımları hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Eski tuğla duvarların daha cilalı, modern yüzeylerle dikkatlice ve titizlikle gizlendiği günler geride kaldı. Tasarımcılar ve ev sahipleri ilgi çekici bir dokusal unsur eklerken evin tarihi geçmişini sergilemek için istekliyken artık göze hoş görünmüyorlar. Maruz kalan tuğla duvarların bu artan popülaritesine rağmen, çoğumuz onları modern mutfaklardan ziyade yatak odalarında ve oturma odalarında kullanmaktan çok daha rahatız. Bu tereddüt, hem tuğla duvarların ufalanan ve temizlenmesi zor olduğu hem de mutfak için estetik olarak ‘çok ağır’ olabileceği gerçeğinden geliyor. Ancak bu, yakında gözden geçirebileceğiniz bir fikirdir!

Tuğla Duvarlı Mutfak Tasarımları
Tuğla Duvarlı Mutfak Tasarımları

MUTFAK TASARIMLARI İÇİNDE TUĞLA DUVARLAR ÖN PLANA ÇIKIYOR!

Mutfaktaki tuğla duvarlar rahat ve davetkar bir ambiyans yaratır ve odadaki çeşitli unsurların parlamasını sağlayan güzel bir fon sunar. Çeşitli stillerle çalışıyorlar ve bugün sergilenen birçok büyüleyici mutfak , bunları çeşitli ve yenilikçi şekillerde nasıl kullanabileceğinizi gösterecek.

Bir tuğla duvarın çağdaş bir mutfağın havasıyla uyuşmadığı fikri, her gün karşılaştığımız birçok yenilikçi mutfak tasarımının gösterdiği gibi eski olan bir kavramdır. Aslında, modern bir mutfakta açığa çıkmış bir tuğla duvar tam tersidir ve mekanı tanımlayıp mimari özellikleri vurguladığı için mekanın göstericisi haline gelir. Muhteşem bir vurgu eki, karolarla çevrili güzel bir backsplash veya daha parlak ve parlak bir renkle daha geniş bir şekilde kullanılabilir. Cesur, şık ve taklit edilemez, çağdaş mutfakta tuğla duvar, doğru yapıldığında yıllarca size iyi hizmet edecektir.

Mutfakta bir tuğla duvarın hem zamansız hem de modaya uygun olmasına kibar davrandık. Bu, yapmak için tuhaf bir ifadeye benziyor, zamansız bir şey sıklıkla değişen dönemlere sahip trend listesinden düşüyor. Ancak, açığa çıkarılmış bir tuğla duvar, şu anda her iki kategoriye de düşüyor, çünkü tasarım trend çizelgelerinde sürekli olarak yer alsa bile zamansız bir cazibe getiriyor! Bu karizmanın bir kısmı, endüstriyel ve çatı katı tarzı mutfakların yenilenmiş popülaritesine bağlı . Pratikliğini, sağlam estetiğini ve farklı dekorasyon unsurlarını benimseyen ev sahipleri bir kez daha ona âşık oluyorlar. Tuğla duvar sorunsuz bir şekilde bu şemaya uyar!

Açık raflar, dolaplar ve özel adalar mutfak tasarımının kaçınılmaz ve doğal bir parçasıdır ve bir tuğla duvar zemini bu konuda yaptığınız seçimleri tamamlamalıdır. Tuğla duvarlı bir mutfak için raf ve depo seçmek çoğu zaman tarzını ve havasını tanımlayan biter. Açık ahşap raflar, klasik özelliklere sahip sağlam dolaplar, metalik vurgular ve belirli bir endüstriyel tarza doğru paslanmaz çelik tezgahlı merkezi bir ada . Şık, çağdaş yüzeyler, taştan cilalı tezgahlar, minimal, parlak görünüme sahip dolaplar ve modern bir mutfak yelpazesi mutfağı çağdaş bir merkeze dönüştürüyor.

Bu eski tuğla duvarları kucaklamadan önce dikkat etmeniz gereken önemli faktörlerden biri yapısal bütünlüğüdür. Bazıları gerçekten ağır dolapları desteklemeyebilir ve büyük bir mutfak elden geçirmeden önce yapısal donatıya ihtiyaç duyabilir. Ancak, yalnızca endişelendiğiniz bir estetik ise, o zaman hemen hemen her stildeki dolaplar tuğla duvarla mükemmel şekilde çalışır.

FARKLI MUTFAK TASARIMLARI İÇİN NEREYLE ÇALIŞMALIYIM?

Farklı mutfak tasarımları için Move Mimarlık ile çalışarak en profesyonel hizmete sahip olursunuz.

error: Content is protected !!
ankara boşanma avukatı ankara amortisör tamiri ankara elektrikçi ankara uydu servisi ankara web tasarım ankara iç mimar ankara boşanma avukatı soğuk asfalt bilişim suçları avukatı noter onaylı tercüme